У прямокутного трикутника АВС АС=ВС. Знайдіть гіпотенузу, якщо висота проведена до неї 18см.


Ответы на вопрос

Отвечает Zakharenko Ilya.

АО висота , АОС рівнобедрений АО = ОС = 18 , АОС =АОВ ( за 2 сторанами і кутом ),ВС гіпотенуза ,ВС = ВО + ОС =18+18=36