Бічна сторона рівнобедреного трикутника ділиться точкою дотику  вписаного кола у відношенні

4:5, рахуючи від вершини кута при основі трикутника. Знайдіть сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 104 см. У відповідь першою введіть довжину основи (без одиниць вимірювання)​

Ответы на вопрос

Отвечает Хисматуллина Зилия.

Ответ:

32 см.  36 см.   36 см.

Объяснение:

Дано: ΔАВС - рівнобедрений, АВ=ВС;  Р(АВС)=104 см;  АК:ВК=4:5.  АС - ?

Теорема: Відрізки дотичних до кола, проведених з однієї точки, рівні між собою

АК=4х см, ВК=5х см, тоді АК=АМ=СМ=СТ=4х см,  ВК=ВТ=5х см.

9х+9х+8х=104;  26х=104;  х=4

АС=8*4=32 см. АВ=ВС=9*4=36 см