Строооччноооооо!!!!!! У рівнобедреному трикутнику бічна сторона дорівнює 8 см а периметр 22

знайдіть інші сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Объяснение:

8+8=16см-сума бічних сторін

22-16=6см-нижня сторона

Отвечает Шаулина Алина.

Ответ:

8, 8, 6

Объяснение:

У рівнобедреному трикутнику бічні сторони рівні.

Отже інша сторона буде також 8.

Знайдемо 3-ю сторону: 22-8-8=6

Сторони трикутника: 8, 8 і 6.