Обчисліть діаметр кола, якщо його радіус дорівнює 4,7дм.


Ответы на вопрос

Отвечает Глебова Кристина.

Ответ:

29.516 ДМ

Объяснение:

Формула:

Довжина кола=\pi*D -->> \pi*(4.7*2)= 9.4 * 3.14 = 29.516  Дм