Периметр ромба дорівнює 24, а один із кутів 30°. Знайдіть площу ромба


Ответы на вопрос

Отвечает Передельская Вероника.

Ответ:

18(cm²)

Объяснение:

у ромба всі сторони рівні по довжині

тому: 24/4=6 см

S(ромба)=сторона ромбу в квадраті на кут (менший)=6²×sin(30)=6²×\frac{1}{2}=18 (cm²)