Середня лінія трапеції дорівнює 12см знайдіть основи трапеції якщо одна із них на 2см більша за іншу


Ответы на вопрос

Отвечает Муртазин Самат.

Нехай менша основа дорівнює x, тоді більша дорівнює x+2. Середня лінія дорівнює півсумі основ:

\dfrac{x+x+2}{2}=12\\\dfrac{2x+2}{2}=12\\x+1=12\\x=11\\(x+2)=13

Відповідь: 13 та 11 см.