Знайти радіус кола, описаного навколо прямокутника зі сторонами 12 см і 9 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Джамалдинова Саида.

Відповідь:

7,5см

Розв'язання:

За теоремою Піфагора:

d=√(a²+b²)=√(12²+9²)=√(144+81)=√225=15см діагональ прямокутника.

R=d/2=15/2=7,5см