Точка C належить відрізку KE завдовжки 54см. Знайди довжину відрізка CE, якщо він становить п'яту

частину відрізка KC. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Верзун Алексей.

Ответ:

9см

Объяснение:

КС+СЕ=КЕ=54см

СЕ=1/5КС

1/5КС+КС=54

КС(1/5+1)=54

6/5КС=54

КС=(5/6)*54=45

СЕ=45/5=9