у трикутнику ABC, BC=8см, кут BAC= 45 градусів. Знайдіть радіус кола описаного навколо цього

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврова Екатерина.

Відповідь:     R = 4√2 см .

Пояснення:

  За Т. синусів   a/sinA = 2R ;  R = a/( 2sinA ) = 8/( 2sin45° ) = 8/√2 =

  = 8√2/2 = 4√2 ( см ) ;   R = 4√2 см .

Отвечает Сыпачева Ульяна.

Ответ:

R=4√2 см

Объяснение:

АВ/sinC=BC/sinA=AC/sinB=2R

R=AB/2sinC==BC/2sinA=AC/2sinB

R=BC/2sinA=8/2sin45=8/(2×√2/2)=

=8/√2=(8√2)/(√2×√2)=4√2 см