У трикутнику АВС проведено медіану АМ. Знайдіть периметр трикутника АВС, якщо ВМ=4 см, АВ = 5 см,

а АС удвічі більша за АВ. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Папукова Илона.

Ответ:

1) AC = 2 × AB = 2 × 5 = 10 (см)

2) BC = BM × 2

BC = 4× 2= 8 ( см)

3) P трикутника= AB+BC+AC

P трикутника = 5+8+10= 23 см