Знайдіть градусну міру кожного з кутів, які утворилися при перетині двох прямих, якщо сума трьох з

них дорівнює 305°

Ответы на вопрос

Отвечает Баннова Маргарита.

Нехай одна сторона у

2х+у=292

у+292=360

у=360-292

у=68

Знаючи що утворились вертикальні кути, маємо:

(292-68):2=224:2=112

Відповідь: 112,112,68,68