Доведіть, що кути B i C трикутника ABC рівні, якщо A (5; -7) B (-3; 8), C (-10; -15)


Ответы на вопрос

Отвечает Демидов Максим.

-10х0.1=10
A 10/5=2
-15x0.1=15
-7x0.1=7
C 15/7=5
-3x0.1=3
B 15/3=5
B=C=5


Ответ:B=C