Точка О належить відрізку ВК, довжина якого дорівнюе 42см. Знайдіть відрізок ВО і ОК, якщо ВО :ОК

=3 :4

Ответы на вопрос

Отвечает Петрина Макс.

Ответ:

нехай х-коефіціент пропорційності

тоді:42=3х+4х

42=7х

х=6(ВО)

х=(6*4)

х=24(ОК)

Объяснение:

вроді як все правильно,сама цю тему добре аж не розумію,але я якраз учу цю тему в школі і дивлячись у зошит зрозуміла як це робити)