Яка з трьох точок лежить між двома іншими, якщо МА = 3см, АN = 4см, MN = 7см. А) M; Б) А; В)

жодна ; Г)N.

Ответы на вопрос

Отвечает Джумоляк Анастасия.

Ответ:

Б) А

Объяснение:

MN=MA+AN=3+4=7 (см) за умовою

Отже намалюємо малюнок.

По малюнку бачимо що точка А лежить між точками M і N