На відрізку МС довжиною 17 см позначено точку О. Вiдрiзок МО менший за вiдрiзок ОС на 4

см.Обчисли довжину цих вiдрiзкiв.​

Ответы на вопрос

Отвечает Крафт Семён.
ОС - х МО - х-4
Складемо рівняння:
х+(х-4)=17
х+х-4=17
2х-4=17
2х=17+4
2х=21
х=21:2
х=10,5

ОС=10,5
МО=10,5-4
МО=6,5

Відповідь: ОС = 10,5
МО = 6,5
Отвечает Агаева Айдан.

Ответ:

13 см

Объяснение:

томущо кут О =2 см а кут М = 13 см