З розв’язанням! Даю 40 баллів! Одна з сторін прямокутника на 7 см більша за другу, а його

периметр дорівнює 49 см. знайти сторони прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Смыгина Владислава.

Ответ:

Объяснение:

Нехай одна сторона - х см , тоді друга сторона х + 7 см. Із формули периметра знайдемо сторони прямокутника

49 = 2(х + х + 7)

49 = 4х + 14

4х = 35

х = 35 : 4

х = 8,75 (см) одна сторона

х + 7 = 8,75 +  7 = 15,75 (см) друга сторона