Визнач градусні міри суміжних кутів, які співвідносяться як 1:14. (∠A менший, ніж ∠B) ∠A= ∠B=


Ответы на вопрос

Отвечает Джиг Маргарита.

Відповідь: Кут А=12, кут В=168

Пояснення:

Нехай х - коєфіцієнт рівняння. Кут А=х, кут В=14х.

Сума суміжних кутів=180. Маємо рівняння.

х+14х=180

15х=180

х=180/15

x=12 - кут А

Кут В у 14 разів більше=14*12=168