Складіть рівняння кола, якщо відомі координати його центра К(-4; 0) і радіус R=1​


Ответы на вопрос

Отвечает Казначеева Юля.

Відповідь:(х+4)²+у²=1

Пояснення:

Рівняння кола з центром О(х₀; у₀) і радіусом R має загальний вигляд:

(х-х₀)²+(у-у₀)²=R²

(х+4)²+(у-0)²=1²

(х+4)²+у²=1