Кути ромба відносяться як 4-5. Знайдіть градусні міри цих кутів. Знайти меншу сторону прямокутника

периметр якого​

Ответы на вопрос

Отвечает Онищак Макс.

Ответ:

80°    100°   80°   100°

Объяснение:

Сума кутів ромба, прилеглих до однієї сторони, 180°.

∠1=4х°,  ∠2=5х°

4х+5х=180;  9х=180;   х=20

∠1=20*4=80°;  ∠2=5*20=100°