Точки А, В і С лежать на одній прямій. Знайдіть довжин ну відрізка АВ, якщо BC = 4.7CM AC =5,6 см.

Скільки розв'язкiв мае задача? ПОЖАЛУЙСТА. С РОЗВЯЗАННЯМ

Ответы на вопрос

Отвечает Жеткергенова Альбина.

В першому варіанту АВ=АС-ВС=5,6-4,7=0,9см

В другому АВ=АС+СВ=5,6+4,7=10,3см

Два варіанта зображені на прикріпленому фото