сторони трикутника √18 см 5 см і 8 см знайдіть для середнього за величиною кута трикутника його

косинус

Ответы на вопрос

Отвечает Мятова Софья.

Ответ:

≈08397

Объяснение:

5=√5²=√25см

8=√8²=√64см

√18<√25<√64

Середній кут напроти середньої сторони.

Напроти сторони 5см

a=√18 см; b=8; c=5см

cosa=(a²+b²-c²)/(2*а*b)=

=((√18)²+8²-5²)/(2*√18*8)=

=(18+64-25)/(16√18)=57/16√18=

=57/67,88≈0,8397