7. Точки к i L належать вiдрiзку АВ, довжина якого дорівнює 50 см. Знайдіть довжину від. різка KL,

якщо AL = 40 см, ВК = 19 см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Струков Илья.

Ответ:

9 см

Объяснение:

КL= AL+KB-AB=40+19-50=59-50=9