Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 4 см і 10 см. Знайдіть периметр трапеції,якщо її гострий кут

дорівнює 60º​

Ответы на вопрос

Отвечает Модник Слава.

Ответ:  26 см.  

Объяснение:

Периметр Р=AB+ВС+СD+AD.  ВС=4 см   AD=10 см

Проведем высоту ВН⊥AD.Боковые  стороны AB=CD=AH/sin30°;

AH=(AD-BD)/2 = (10-4)/2=6/2=3 см.

AB=3/sin30 = 3/(1/2)=3*2=6 см.

P=6+6+4+10=26 см.