Знайди суміжні кути якщо їх градусні міри відносяться як 5:7


Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Катя.

Ответ: 75° , 105°

Объяснение:

нехай х- коефіціент пропорційності ⇒ ∠1=5х,а ∠2=7х

Сума суміжних кутів = 180°. Складемо рівняння:

5х+7х=180°

12х=180°

х=180/12

х=15

Знайдемо інші кути:

∠1=5х= 5*15= 75°

∠2=7х= 7*15= 105°

Отвечает Попов Дима.
Нехай 1 кут 5х,тоді другий - 7х. Сума суміжних кутів 180•
Маємо таке рівняння
5х+7х=180
12х=180
Х=15
Отже перший кут 5*15=75•, а другий 7*15=105•
Якщо що • це градуси