Катети прямокутника рівні 11см і 60 см, знайдіть гіпотенузу цього трикутника.СРОЧНО!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Bytke Gabriela.

Ответ:

Объяснение:

√11^2 + 60^2 = √ 121+3600 =√3721 = 61 см