Знайдіть довжину діагоналі прямокутного паралеліпіпіда виміри якого 3 см 4 см і 12 см


Ответы на вопрос

Отвечает Ausheva Samira.

Ответ:

13 см

Объяснение:

За теоремою - квадрат діагоналі прямокутного паралелепіпеда = сумі квадратів його вимірів => d^2 = 3^2 + 4^2 + 12^2 => d = √169 = 13 (cм)