Основою призми є квадрат зі стороною 8 см, а бічними гранями - прямокутники. Знайти площу повної

поверхні призми, якщо її висота дорівнює 10 см. ТЕРМІНОВО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Крахмальный Алексей.

Ответ:

Sпов=448см²

Объяснение:

Sосн=а²=8²=64см²

Росн=4а=4*8=32см

Sбіч=Росн*h=32*10=320см²

Sпов=Sбіч+2*Sосн=320+2*64=

=320+128=448см²