6. (26) Один із кутів, утворених при перетині двох прямих, дорівнює 124°.Знайти градусні міри всіх

інших кутів​

Ответы на вопрос

Отвечает Юлтимиров Ильяс.

кут1=кут2 який є вертикальним йому

кут3=кут4 які також є вертикальними

124+124=248°

360°-248°=112°

112°÷2=56°

Відповідь: 1-ий=2-му=112° ; 3-ій=4-ий=56°

Можна найкраща відповідь будь ласка?