у прямокутній трапеції гострий кут дорівнює 60°. Більша основа дорівнює 20 см. А більша бічна

сторона 12 см. Знайдіть меншу основу трапецію.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Оля.

Ответ:   14 см.

Объяснение:

Проведем высоту СН⊥AD.  Получили треугольник СDH.

DH=CD*cos60 = 12*1/2=6 см.

Искомая сторона ВС=AD-DH=20-6=14 см.