Знайдіть кути рівнобічної трапеції,якщо різниця її протилежних кутів дорівнює 32°.​


Ответы на вопрос

Отвечает Калугина Диана.

Ответ:

Обозначим один угол х; а другой у,тогда получим систему уравнений:х+у=180° и х-у=32°

х=32°+у; 32°+у+у=180°; 2у=180°-32°; 2у=148°;у=74°

х=32+74=106°

Ответ: 106° и74°