3. Знайдіть градусну міру кожного з двох внутрішніх односторонніх кутів, що утворилися при перетині

двох паралельних прямих сiчною, якщо один із них на 40° більший за другий. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Станіславський Ярослав.

Ответ:

сумма соседних углов равна 180°

1 угол х

2 угол х+40

х+х+40=180

2х=180-40

2х=140

х=140÷2

х=70 1 угол

70+40=110 2 угол