Знайдіть градусну міру кожного з двох внутрішніх односторонніх кутів, утворених при перетині двох

паралельних прямих січною, якщо один з них у 3 рази менший від другого. СРОЧНООООООООООО ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Буряк Александр.

Ответ:

сумма односторонних углов=180°

1 угол х

2 угол 3х

3х+х=180

4х=180

х=180÷4

х=45 1 угол

45×3= 135 2 угол