Дано точки A(-1; 3) і B(5; 6). Знайдіть координати точки M, яка ділить відрізок AB навпіл. а)

M(4; 9);б) М(6; 3); в) М(3; 1,5);г) М(2; 4,5).​

Ответы на вопрос

Отвечает Галямов Камиль.

Ответ:

М(2;4,5)

Объяснение:

М=(А+В)/2;

Хм=(Ха+Хв)/2=(-1+5)/2=

=4/2=2

Ум=(Уа+Ув)/2=(3+6)/2=9/2=4,5

М(2;4,5)