Відрізок АВ внутрішньою точкою С розбивається на дві частини АС та СВ: А) АС =6см, СВ =11см.

Знайдіть АВ. Б) АВ =16см, АС =9см. Знайдіть ВС. полные ответы пожалуйста!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Старцев Валерий.

А) AB = АС+СВ = 6+11 = 17 см.

Б) ВС = АВ-АС = 16-9 = 7 см.