Радіус сфери - 17 см. Сфера пересічена площиною, яка знаходиться на відстані 8 см від центру сфери.

Обчисли радіус кола перерізу.

Ответы на вопрос

Отвечает Калашникова Алина.

Ответ:15см

Объяснение: на рисунке

AC=17, AB=8, ∠B=90°, BC-радиус сечения

В ΔABC находим BC по теореме Пифагора

BC=\sqrt{AC^2-AB^2} =\sqrt{17^2-8^2} =\sqrt{(17-8)(17+8)} =\sqrt{9\times25} =3\times5=15