Знайдіть координати точок перетину прямих 2х-5у=7 і –х+у=12​


Ответы на вопрос

Отвечает Тюфякина Анастасия.

{2х-5у=7

{2х=12

12-5у=7

5у=5

у=1

2х-5=7

2х=12

у=6

Відповідь: координати точок пересечения (6; 1)

Надеюсь правильно

З другим помогти не можу