Середня лінія трапеції дорівнює 12 а одна з основ 9 знайдіть другу основу трапеції.Поможіть будь

ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Марчукевич Саша.

Завдання: Середня лінія трапеції дорівнює 12, а одна з основ 9. Знайдіть другу основу трапеції.

Розв'язання:

Середня лінія трапеції дорівнює напівсумі основ. Нехай друга основа дорівнює х, тоді, складемо і розв'яжемо рівняння:

  \displaystyle \frac{9 + x}{2}  = 12 \:  \:  \:  \bigg | \cdot2; \\ 9 + x = 24; \: x = 15.

Перевірка: (15+9) : 2 = 24 : 2 = 12 - вірно.

Відповідь: 15.

Отвечает Николаев Ренат.

Було вже таке завдання