Запишіть координати точки перетину прямої 2у+х-6=0 з віссю


Ответы на вопрос

Отвечает Барриентос-Ефремова Таисия.

Завдання: Запишіть координати точки перетину прямої 2у+х-6=0 з віссю???

Розв'язання:

Пряма 2у+х-6=0 перетне вісь ОХ, коли у=0: 2*0+х-6=0; х=6, (6; 0); Пряма перетне вісь ОУ, коли х=0: 2у+0-6=0; 2у=6; у=6:2; у=3 (0; 3).

Відповідь: А(6; 0); В(0; 3).

Отвечает Козлова Полина.

з висю х    то   х=-6

2*0+х-6=0

х-6=0

х=-6

з висю у    то   у=3

2у+0-6=0

2у=6

у=3