Одна з сторін трикутника в 5 разів менше ніж друга. Та на 25 см менша від третьої.Знайдіть сторони

трикутника якщо його периметр дорівнює 74 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсина Дина.

Відповідь

Перша сторона =х

Друга сторона=5х

Третя сторона=25+х

Складаємо рівняння

х+5х+25+х=74

7х+25=74

7х=74-25

7х=49

х=49/

х=

перша сторона =7см

друга сторона =5*7=35

третя сторона =25+7=32см

Відповіть 7,35,32