Радіус кола, вписаного в правильний трикутник дорівнює 7√3см. Обчислити сторону трикутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Завдання: Радіус кола, вписаного в правильний трикутник дорівнює 7√3см. Обчислити сторону трикутника.

Розв'язання:

Дано: r=7√3 см.

Знайти: а - ?

 \displaystyle r =  \frac{a _{ 3} }{ \sqrt{2} } \Rightarrow \frac{a _{ 3} }{ \sqrt{2} } =  \frac{7 \sqrt{3} }{1} \Rightarrow  a_3 = 7 \sqrt{6} . \\

Відповідь: 76 см