ПРОШУ СРОЧНО Знайдіть координати точки перетину з віссю ординат графіка функцil: y=2x³-3x-4​


Ответы на вопрос

Отвечает Громов Денис.

Ответ:(-1/2, 0) та (4, 0)

Объяснение:

Щоб знайти координати точки перетину з віссю ординат, треба розв'язати рівняння 2x³ - 3x - 4 = 0. Для цього можна скористатися різними методами розв'язання рівнянь, наприклад, розкладенням на множники, розв'язанням за допомогою дискримінанту чи іншими способами.Наприклад, розкладенням на множники:

2x³ - 3x - 4 = 0

(2x + 1)(x - 4) = 0

З цього рівняння можна побудувати наступні точки перетину:

(x, y) = (-1/2, 0)

(x, y) = (4, 0)

Таким чином, координати точок перетину цього графіка з віссю ординат становлять (-1/2, 0) та (4, 0).

Отвечает Романова Евгения.
Ответ надеюсь праивльный