2. а) о Периметр трикутника, який утворено середніми лініями трикут- ника АВС, дорівнює 12 см.

Знай- ти сторони даного трикутника, якщо одна з них більша за другу на 2 см і менша від третьої на 2 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кий Валентина.

Ответ:

Р АВС=12•2=24 см

Одна сторона Х

Вторая Х-2

Третья Х+2

Х+Х-2+Х+2=24

3Х=24

Х=24:3

Х=8

Одна сторона 8 см

Вторая 8-2=6 см

Третья 8+2=10 см

Объяснение: