Знайдіть більшу основу трапеції, якщо її середня лінія і менша основа дорівнюють, відповідно, 12 см

і 8 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Касицына Елизавета.

Объяснение:

а - большее основание

b=8 см - меньшее основание

m=12 см - средняя линия

m=(a+b)/2

2m=a+b

a=2m-b

a=2•12-8=16 см

ответ: 16 см