Точки A, B і C лежать на одній прямій, причому BC=8 см, AB-BC=8 см. Яке з поданих тверджень є

правильним?

Ответы на вопрос

Отвечает Кононенко Настя.

.

Объяснение:

АВ=8+8=16см

АС=16+8=24см