Висота прямокутного трикутника, проведена з вершини прямого кута, ділить гіпотенузу на відрізки 3

см і 24 см. Знайдіть найменший катет трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Гурджян Сабрина.

Ответ:

СВ=9см

Объяснение:

Пропорційні відрізки прямокутного трикутника:

СВ²=√(ВН*ВА);

ВА=3+24=27см

СВ=√(3*27)=√(3*3*9)=3*3=9см