IR = 2,4 см. Даовжина мотузки 4,8 м, Скільки зроблено обертів?срочно!! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Варченя Никита.

Ответ:

31 оберт

Объяснение:

D=2R=2*2,4=4,8см

С=πD=4,8π=4,8*3,14=15,072см один оберт

Смотузкт=4,8м=480см довжина мотузки.

480/15,072≈31 повний оберт