1. Знайдіть невідомі кути трикутника Внутрішній кут А = 23° Зовнішній кут Б = 136° Знайдіть кут С


Ответы на вопрос

Отвечает Головёнкин Андрей.

Ответ:

Внутренний <Б=180-136=44 градуса

<С=180-(44+23)=180-67=113 градусов

Объяснение: