СРОЧНО! ДАЮ 60 БАЛОВ! Знайди кути рівнобедреного трикутника якщо один з кутів 3⁰


Ответы на вопрос

Отвечает Невский Владимир.

Відповідь:

Пояснення:

Якщо трикутник АВС рівнобедрений,то кути при основі рівні.

кут А=3 градуси,кут С=3градуси(за властивістю рівнобедреного трикутника).В сумі

3+3=6градусів

Кут В=180-6=174градуси.Отже,

3

174

3