Помогите срочно!!!! У трикутнику MNL кут N=40°, кут L=80°. Бісектриси кутів М і N перетинаються в

точці К. Чому дорівнює кут MKN?

Ответы на вопрос

Отвечает Жема Андрюха.

Ответ:

Вот

Объяснение:

Кут MKN дорівнює половині кута LMN, оскільки точка К є перетином бісектрис кутів М та N.

Знаходимо кут LMN:

LMN = 180° - L - N = 180° - 80° - 40° = 60°

Отже, кут MKN = 1/2 LMN = 1/2 * 60° = 30°.