Сторона квадрата, описаного навколо кола завдовжки 16π см, дорівнює: а) 16 см; в) 4 см; б) 8 см;

г) 4 2 см. ❗Срочно❗​

Ответы на вопрос

Отвечает Ефанова Виктория.

Ответ:

а) 16 см

Объяснение:

Чому дорівнює сторона квадрата, описаного навколо кола завдовжки 16π см?

Довжину кола знаходять за формулою:

C=2πr

C=16π - за умовою, звідси виражаємо радіус:

\sf r=  \dfrac{C}{2\pi}  =  \dfrac{16\pi}{2\pi} =\bf 8 (см)

За властивістю квадрата і кола вписаного в нього випливає, що радіус вписаного в квадрат кола r дорівнює половині сторони квадрата а. Отже:

а=2•r=2•8=16 (см)

Відповідь: 16 см